STAJ PROGRAMI

Kontek Enerji ile Potansiyelinizi Fark Edin!

Kontek Enerji’de staj; gerçek bir iş deneyimi olduğu gibi öğrenme, keşfetme ve farkındalık kazanma sürecidir. Stajyerlerimizin kurumsal hayatın dinamikleriyle tanışmalarını ve sektördeki ilgi alanlarını fark etmelerini sağlarken, onların potansiyelleriyle doğru orantılı olarak Kontek’in gelecekteki yöneticileri olarak yaklaşıp, kazanmaya ve değer katmaya odaklanırız.

Stajyerlerimizin kurumumuza ve kurum kültürümüze katacaklarıyla yakından ilgileniriz. Bu süreçte her stajyerimize bir mentor atanır ve staj programı sürecinde hazırlanacak projeler direktörlükler bazında değerlendirilerek proje sahipleri sertifikalandırılır. Sertifika puanlaması belirlenen ortalamanın üstünde olan stajyerler Kontek İşe-Alım süreçlerinde değerlendirilme hakkı kazanır!

Kontek Enerji Staj Başvurusu için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Staj Başvuru Formu

Diğer Bilgiler

Referanslar

Kişisel Verilerin korunması ile ilgili KVKK Aydınlatma Metni okudum. Kontek Kontrol Teknolojileri ve Otomasyon San. Tic. A.Ş. tarafından yazılı ya da elektronik ortamda toplanan kişisel verilerimin 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında işlenmesini açık rızam ile onaylıyorum